Poznávací zájezdy do Mexika

Viva México! Pestrobarevná země nekonečných pláží i zasněžených hor, dešných pralesů i savan posetých kaktusy a hlavně oslnivé kultury a delikátních pikantérií. Kopněte do sebe další tequilu, odhoďte sombréro v dál a nechte se roztančit na bělostné pláži Karibiku!

 • 35 záznamů na seznamu UNESCO - 27 kulturních, 6 přírodních a 2 smíšené (2018).
 • Mexická kuchyně dobyla svět. Nechte rozehrát koncert chutí i ve vašich chuťových pohárcích a zjistíte, že mexické jídlo není jen o tom, aby co nejvíce pálilo, nýbrž obsahuje i velice jemné a sofistikované chutě. A tequila, mezcal nebo Corona v Mexiku chutná o tolik lépe!
 • Veselí a přátelští lidé.
 • Oslňující kulturní dědictví - pokud hledáte kulturu a historii, v Mexiku téměř nemůžete šlápnout vedle. Hlavně na jihu a v centrální části Mexika se nacházejí archeologická naleziště světového významu, jako např. Teotihuacán, Chichén Itzá a pyramidy Guachimontones u Jalisco.
 • Nekonečný sled barevných festivalů a slavností všeho druhu, které do mexické kulturní směsi prosákly ze zvyků jednotlivých kmenů, dávných civilizací i španělského koloniálního vlivu, který zde metamorfoval do unikátní podoby a dodnes zpětně inspiruje ostatní kontinety.
 • Mexiko má jedny z nejkrásnějších pláží na světě, vč. skvělých podmínek pro surfování,
 • Mexiko je domovem velice unikátních tvorů a rostlin, z nichž je několik stovek endemických,
 • Hudba je v Mexiku na každém kroku, hlavně ta tradiční. Zastavte se u v kostýmech vymóděných mariachi a za chvíli se naučíte největší mexické hitovky i vy.
 • Mexiko je jako zábavní park: z aktivit si tu vybere snad opravdu každý - milovník historie, hor, exotické přírody, podmořského života i plážový požitkář nebo surfer.
Před měsícem jsem byl s Good Places ( průvodce Petr Štětina ) v Mexiku a vše bylo perfektní. Profesionalita průvodce byla na nejvyšší možné úrovni. Za sebe určitě Good Places doporučuji a doufám, že s nimi ještě nějaké zajímavé země navštívím.

Dušičky v Mexiku bych doporučila všem, kdo mají rádi nevšední zážitky, zájezd pro mě byl jednoznačně fantastický, nejen ty dušičky, ale celé Mexiko, je takové barevné, živé a veselé. Bylo vážně super, potkávat "smrtky" v normálním oblečení v metru, na chodnících, za volantem taxíku, to jsem se moc dobře bavila. Bylo to úžasně nestrojené. A samotné dušičky pak v Oaxace pro našince až neuvěřitelné. Taky se mi hrozně líbila ta druhá část na Yucatánu, věhlasné Palenque i Chichén Itzá rozhodně stojí za vidění, ale musím říct že mě nadchnul Calakmul, i ta okolní naleziště, hlavně to, že jsme tam byli skoro sami a bylo to takové zarostlé a poschovávané v džungli, mělo to dobrý punc "dobrodružství". Koupačka v cenote, kterou jsem měli pro sebe byla jak z pohádky :-) a odpočinek u moře v Mazunte byl načasovaný akorát a výlet za delfíny tam, to byl skvělý zážitek, i když jsem nesebrala odvahu hupsnout k nim do vody. Po organizační stránce bylo vše dobře zvládnuté a průvodcovským a lidským schopnostem našeho průvodce Petra nemám co vytknout. Díky!

S cestovní kanceláří Good places jsem absolvovala několik cest( Irán, Kolumbie, Indie, Peru/Bolívie, Uzbekistán) a vždy bylo vše na výbornou!

Před 14-ti dny jsem se vrátila z jedinečné cesty po Mexiku. Zažit oslavy mexických dušiček, vykoupat se v senote, prošmejdit zapadlé pyramidy v pralese v Calakmul. kam ještě nedorazily hordy turistů, šnorchlovat u 2. největšího korálového útesu světa, pitoreskní mexické vesničky, senzační kuchyně a hlavně legrace a skvělá atmosféra v naší malé skupince spolucestovatelů. Díky Petru Štětinovi, který celou cestu naplánoval a vedl, výjimečný cestovatelský zážitek od A do Z.

Nejlepší profesionalita, přístup, přehled ,péče, zážitky ... prostě vše jen to nejlepší a já děkuji za tu možnost i díky majiteli a úžasnému průvodci Petrovi Štětinovi se zúčastnit jedné z nabízených cest a to do Mexika ???????????????? Jedním slovem FAMÓZNÍ!!

Zájezdy do Mexika

Fotky z našich cest po Mexiku

Zůstaňme v kontaktu

Získejte s předstihem informace o slevách a akcích, lístky na festivaly či slevu na trekové zboží!

 • maximálně 4 e-maily ročně
 • e-mail nikomu nepředáme
 • kdykoliv se můžete odhlásit
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.