O nás

Poznejte, kdo stojí za cestovní kanceláří Good Places. Jsme malí, ale šikovní!

Řady našich spolupracovníků a průvodců se stále rozrůstají, proto vám zde zatím představíme naší hlavní partu.

Zájezdy organizujeme již od roku 2004 pod CK Eurofly Reisen a od roku 2007 pod naší značkou CK Good Places.

Petr Štětina

Petr Štětina

hlavní pilot Good Places, průvodce, nástěnkář

To si takhle člověk cestuje po Indii a najednou zjistí, že už se nemůže vrátit k projektování baráků. Že mu dává větší smysl propojovat dva světy - zprostředkovávat lidem od nás ty skutečné zážitky a poznání, místním lidem pomáhat v obživě a podporovat je v udržitelném přístupu ke službám pro cestovatele. Mě se to stalo v roce 2006 a hned další rok jsem založil cestovní kancelář Good Places. Asi nejlepší rozhodnutí v mém životě!
Můžeme se potkat na zájezdech mj. do Jižní a Střední Ameriky, Nepálu, Indie, Íránu, Střední Asie a různých průzkumných expedicích.


Laďka Mencová

Laďka Mencová

účetní

Poznali jsme se, jak jinak, než na cestách. Konkrétně v indickém Himachal Pradeshi, kde jsme šli společně na trek a dále trošku pocestovali po Indii.

Mám ráda účtenky vonící exotikou se všemi těmi cizokrajnými klikyháky a zdvořilostními frázemi. Starám se také o zákonné pojištění naší cestovky pro případ úpadku s těmi všemi každoměsíčními výkazy, které po nás stát vyžaduje.
ŠImon Lehovec

ŠImon Lehovec

průvodce

Můj svět se točil okolo přírody, letního tábora a Foglarovek… Zatoužil jsem se vydat na východ a nakonec jsem se tím směrem pozvolna vydal. Došel jsem k přesvědčení, že projektování mostů v odlehlých končinách pákistánských hor (jak jsem jako student stavařiny romanticky uvažoval) nemusí být nutně tím, čím bych mohl světu nejvíce prospívat. Naplnění nyní nacházím ve stavbě mostů mezikulturních, kde v dnešním 21.století stále vidím významné nedostatky. Od stavařiny se vydávám směrem ke studiím krajin blízkého a středního východu, kde jsem fascinován obrovským, do velké míry neprobádaným, prostorem a nesmírnou rozmanitostí.

Zůstaňme v kontaktu

Získejte s předstihem informace o slevách a akcích, lístky na festivaly či slevu na trekové zboží!

  • maximálně 4 e-maily ročně
  • e-mail nikomu nepředáme
  • kdykoliv se můžete odhlásit
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.