O nás

Poznejte, kdo stojí za cestovní kanceláří Good Places. Jsme malí, ale šikovní!

Řady našich spolupracovníků a průvodců se stále rozrůstají, proto vám zde zatím představíme naší hlavní partu.

Zájezdy organizujeme již od roku 2004 pod CK Eurofly Reisen a od roku 2007 pod naší značkou CK Good Places.

Petr Štětina

Petr Štětina

hlavní pilot Good Places, průvodce, nástěnkář

To si takhle člověk cestuje po Indii a najednou zjistí, že už se nemůže vrátit k projektování baráků. Že mu dává větší smysl propojovat dva světy - zprostředkovávat lidem od nás ty skutečné zážitky a poznání, místním lidem pomáhat v obživě a podporovat je v udržitelném přístupu ke službám pro cestovatele. Mě se to stalo v roce 2006 a hned další rok jsem založil cestovní kancelář Good Places. Asi nejlepší rozhodnutí v mém životě!
Můžeme se potkat na zájezdech do Jižní a Střední Ameriky, Nepálu, Indie, Íránu, Střední Asie, atd.


Magda Formanová

Magda Formanová

co-pilot

Cestování je mou srdeční záležitostí. Mám pár zkušeností s většími CK, ale to pravé kouzlo přišlo, až když jsem se do světa vypravila s kamarádkami na vlastní pěst. Po Asii jsem zatoužila poznat taky Jižní Ameriku, ale sama jsem si kvůli španělštině netroufla. Při hledání co a jak mi přihrál osud do cesty Petrova „Dobrá místa“ a na zájezdu jsme se pak spřátelili. Časem následovala nabídka spolupracovat s jeho cestovním impériem, kterou jsem bez velkého váhání přijala. Moc mě baví propojovat světy "tady a tam" a podílet se na přípravách cest pro ostatní cestovatele. Je to, jako kdybych byla také jednou nohou na cestách.

Můžeme se "slyšet na telefonu a vidět na mailu", když budete plánovat vaší další dovolenou, s čímž vám ráda pomůžu.
Laďka Mencová

Laďka Mencová

účetní

Poznali jsme se, jak jinak, než na cestách. Konkrétně v indickém Himachal Pradeshi, kde jsme šli společně na trek a dále trošku pocestovali po Indii.

Mám ráda účtenky vonící exotikou se všemi těmi cizokrajnými klikyháky a zdvořilostními frázemi. Starám se také o zákonné pojištění naší cestovky pro případ úpadku s těmi všemi každoměsíčními výkazy, které po nás stát vyžaduje.

Zůstaňme v kontaktu

Získejte s předstihem informace o slevách a akcích, lístky na festivaly či slevu na trekové zboží!

  • maximálně 4 e-maily ročně
  • e-mail nikomu nepředáme
  • kdykoliv se můžete odhlásit
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů