Výhody cestování s Good Places

Libovolný termín

cestujete kdykoliv ve Vámi zvolený termín, nemusíte se přizpůsobovat termínu vypsanému pořadatelem zájezdu.

Individuální program

neztrácíte dny dovolené částí připraveného programu, který Vás vlastně ani nezajímá. Sestavíte si itinerář zájezdu dle Vašich představ. Od nás dostanete dostatek informací ke správné volbě.

Jen s přáteli či rodinou

necestujete ve velké zájezdové skupině cizích lidí, ale pouze s Vašimi blízkými. Náklady jsou přitom nižší než s velkými zájezdy. Takto nemusíte řešit problémy a vrtochy ostatních účastníků zájezdu.

Zážitek

velká skupina turistů Vám brání v bližším poznání kultury, lidí a atmosféry navštěvované země. S našimi místními průvodci se navíc dostanete do míst, o kterých byste se normálně ani nedozvěděli, často se seznámíte s jejich rodinou, přáteli, a poznáte místní život zevnitř.

Ušetříte

neplatíte letenku, plat a výlohy za českého průvodce. Platová hladina v těchto zemích je většinou mnohem nižší než u nás, přesto se dají najít služby dobré kvality. Naši místní partneři jsou řádně prověřeni a vyškoleni pro spolupráci s námi.

Podpora

dáváte možnost výdělku místním lidem v jednotlivých zemích, staráme se o to, aby se Vaše peníze dostaly efektivně k těm lidem, kteří si je opravdu zaslouží. Připravujeme také rozsáhlý projekt podpory Tibetských exulantů žijících v Indii formou zaměstnání v turistickém ruchu.

Jak již název Good Places napovídá, naším cílem je vzít Vás na místa, kde se budete cítit dobře, jejichž genius loci zapůsobí na většinu alespoň průměrně vnímavých lidí. Takováto místa mají velmi pozitivní účinek na celkové zklidnění, získáte nové nápady, odstup od všedních strastí Vám zde napoví nová řešení Vašich případných problémů. Poradíme Vám s výběrem těch správným míst z naší nabídky. 

Věříte, že po světě jsou dobrá místa, která mají svojí magickou moc? Dejte nám možnost Vám to ukázat!

Zůstaňme v kontaktu

Získejte s předstihem informace o slevách a akcích, lístky na festivaly či slevu na trekové zboží!

  • maximálně 4 e-maily ročně
  • e-mail nikomu nepředáme
  • kdykoliv se můžete odhlásit
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů