Vzhledem k situaci s koronavirem je konání našich zájezdů podřízeno aktuálním podmínkám pro cestování. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu 777689000.

Reference - řekli o nás

S CK Good Places sme absolvovali už niekoľko zájazdov. Tentokrát Kyrgyzsko s 9 dňovým trekom v Kyrgyzskej Patagónii. Ako vždy organizácia a priebeh bez problémov , partia - 5 klientov - super čo je pre takúto nie len fyzicky náročnú expedíciu dôležité. Peter Štetina ako organizátor a sprievodca výborný parťák. Môžeme len odporučiť . Robo , Jozef

V květnu jsme strávili jeden týden v Uzbekistánu a druhý v Kyrgyzstánu. Byly to vlastně dvě dovolené, každý týden úplně jiný, s jinými zážitky. Jednak nádherný, barevný a překvapivě čistý Uzbekistán s bohatou historií a příjemnými lidmi, byl hlavně o památkách. Pro nás bylo překvapivé, na jak vysoké úrovni byla v této oblasti vzdělanost už v dávné historii. Také nás potěšilo výborné a levné víno stejně tak příjemná jízda rychlovlakem do Samarkandu, kdy rychlost soupravy dosahovala až 229 km/h. Vzhledem k tomu, že v květnu už tady teploty dosahovaly 36°C, tak jsme se těšili na další týden v horách. Kyrgyzstán má nádherné hory a je zde málo turistů. Přejezd podél soustavy přehrad na řece Naryn a kolem přehrady Toktogul s tyrkysově modrou vodou a dál kaňonem divoké řeky Čičkan až do údolí Suusamyr se zelenými pláněmi s jurtami jsme nazvali nejkrásnější trasou, co jsme kdy ve světě jeli. Skvěle byl zorganizovaný i dvoudenní trek.
Oceňujeme profesionální přístup Petra Štětiny, který je vždy pozitivně naladěn, má rozsáhlé znalosti o navštívených zemích a vše dobře připravené. Zájezd můžeme vřele doporučit!

Milý Petře,
vřelé díky za zprostředkování jarní, nevšední cesty po Alžírsku. Díky důmyslně připravenému itineráři jsme mohli strávit celý týden putováním po Sahaře, nejkrásnější poušti světa s nekonečnými panoramaty, neobyčejnými útvary, skalními prehistorickými malbami a všude přítomnými dechberoucími dunami, v doprovodu Tuaregů. Sahara mne naprosto okouzlila. Poté jsme v druhém týdnu mohli poznávat krásy římských památek a města na severu země. Byla to unikátní kombinace dvou zcela odlišných, od sebe vzdálených destinací. Celé putování po Alžírsku je pro mne nezapomenutelným zážitkem. Díky také všem, kdo se o nás starali.
Květa

Milý Petře a drazí kamarádi,
chtěla bych Petrovi touto cestou také moc poděkovat za úžasný zážitek z nádherné cesty Alžírskem.
A Vám všem za opravdu milou společnost. Bylo mi s Vámi všemi i našimi alžírskými průvodci moc dobře. Velký dík patří Tuaregům a ostatním, kteří se o nás tak úžasně starali na Sahaře.
eště jednou děkuji všem za milou společnost a Petrovi také za opravdu krásné fotky.
Mějte se moc hezky, hodně zdraví, štěstí a radosti v nadcházejících dnech přeje Eva

Je to již 2 měsíce, kdy jsme se vrátili z treku v Nepálu a denně jsme myšlenkami zpět.
Je to díky kouzlu Himaláje, usměvavých lidí ale taky díky Petru Štětinovi.
Trek nám pomohl zorganizovat , zajistit a navíc sledoval naše kroky z Prahy až do Nepálu. Prostě neskutečné!
S takovým zájmem, ochotou, s pomocí plnit někdy až nemožné plány, se člověk málo setkává.
Určitě toto není náš poslední výlet s Good Places. A že už jich bylo !!
Všem, kdo se chystá kamkoliv, neváhejte . Určitě s PetremˇŠtětinou.

Anna a kamarádi

Zůstaňme v kontaktu

Získejte s předstihem informace o slevách a akcích, lístky na festivaly či slevu na trekové zboží!

  • maximálně 4 e-maily ročně
  • e-mail nikomu nepředáme
  • kdykoliv se můžete odhlásit
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů