Reference - řekli o nás

S Good Places jsem cestovala do Indie na meditativní a poznávací pobyt poblíž Himalájí. Celý výlet byl skvěle organizován a Petr Štětina je skvělý průvodce, na kterého je spolehnutí. Ze zážitků budu čerpat celý život. Pokud bude další příležitost, moc ráda s touto cestovkou pojedu znovu. Eva

Trek kolem Manaslu a udolim Tsum. Dokonalost od zacatku do konce. Petrova skvela organizace, znalost destinace a mistnich zvyku, bajecna parta lidi "stejne krevni skupiny", krasa stridala nadheru! Nezapomenutelny Nepal. Diky a Namaste!

S CK GP jsem cestovala 2x, jednou do Peru a Bolívie, podruhé do Kolumbie. Z obou cest jsem byla maximálně nadšená. Jsou to nádherné země, co stojí za vidění. Všechno bylo perfektně připravené, výborně zorganizované, vše s maximálním pečlivostí. Ani minuta programu na zmar, na druhou stranu pro zájemce byl čas i na odpočinek. Oba zájezdy průvodcoval Petr Štětina, byl milý, vtipný, přátelský, jazykově a znalostně skvěle vybavený a informaci nešetřil. Vždycky se komukoliv snažil individuálně vyjít vstříc, splnit přání a byl kdykoliv k dispozici. S lehkostí a nadhledem si poradil v každé situaci a neztrácel nervy, je zřejmě schopen zařídit i nemožné, třeba i za cenu zvýšení svých nákladů, a udržet své klienty v tom nejvyšším možném pohodlí daném situací. Když horníci v Bolívii blokovali silnice a my neměli jak dál, barikády jsme nad rámec přeletěli, abychom stihli, co program sliboval. Jindy zaplatil taxikářům, aby nás nechali dospat v autě a my nemuseli brzy ráno mrznout a čekat, až otevřou. I místní průvodci, se kterými jsme se setkali, byli skvělí. Navíc mě těšilo, že Petr vybírá menší místní cestovky zaměřené na udržitelný ekoturismus a peníze jdou místním lidem a ne nějaké na hony daleké velké společnosti. Ještě jednou díky Petře za obě cesty.

Nejlepší profesionalita, přístup, přehled ,péče, zážitky ... prostě vše jen to nejlepší a já děkuji za tu možnost i díky majiteli a úžasnému průvodci Petrovi Štětinovi se zúčastnit jedné z nabízených cest a to do Mexika ???????????????? Jedním slovem FAMÓZNÍ!!

Zdravím všechny!!! Právě jsem se vrátila z dovolené po Indií s cestovkou GOOD PLACES s Petrem Štětinou a můžu všem jen doporučit, již delší dobou se zabývám esoterikou, ale co jsem zažila na osmidenním meditačním kurzu = zázrak. Z okolních hor působí velmi silné energie ve spojení s meditací zažijete nekonečnou, čistou lásku a hluboký vnitřní klid duše s pocitem nekonečného štěstí. Je to stav, který nejde ani popsat musí se zažít, ale věřte, že stojí za to a nikdy ho neopustím. Jinak Indie je země nádherná, s průvodcem jak je Petr zažijete a uvidíte maximum co se dá, jinak Peťa je úžasný kluk vše má pod kontrolou a každému vyjde vstříc dle jeho přání, jednoduše dovolená na míru. Peťo, mnohokrát ti děkuji. :)

Zůstaňme v kontaktu

Získejte s předstihem informace o slevách a akcích, lístky na festivaly či slevu na trekové zboží!

  • maximálně 4 e-maily ročně
  • e-mail nikomu nepředáme
  • kdykoliv se můžete odhlásit
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů