Poznávací zájezdy do Indonésie

Tisíce ostrovů, tisíce různých koutů, po Indonésii byste mohli cestovat celý život a stále byste byli překvapeni a naplněni pocitem, že jste zase někde úplně jinde. Čtvrtá nejlidnatější země světa oplývá rozmanitým přírodním bohatstvím, neuvěřitelnou pestrostí kultur, obyvatelstva, zvyků, náboženství, památek, kulinářského umění a každý z ostrovů má co nabídnout. 

  • z 13 466 ostrovů si snad vybere každý!
  • Draci z Komoda jsou největší ještěři na světě a vyskytují se jen na ostrovech Komodo, Rinca, Flores, Gili Motang a Padar. Jejich kousnutí je toxické... a že umí nahnat strach! Prostě správní draci.
  • Jedno z nejlepších potápění na korálových útesech na světě. Ale pospěšte si, korály zde masivně vymírají, jako ostatně skoro všude. Víme kam vás vzít, abyste si to užili a jak vám poradit, abyste po sobě nezanechali žádné stopy.
  • Jen např. na Jávě je 12 národních parků, z nichž Ujung Kulon je i na UNSECO, spousta vulkánů, např. Bromo a Merapi. Na Jávě je také snad největší buddhistický chrám na světě - Borobudur.
  • Bali je opravdový ráj. Užijete si zde jak válečku na nekonečných plážích, tak ten pravý backpacking na odvrácené straně ostrova. Staleté náboženské rituály i úžasné potápění, trekking od rýžových políček po vrcholy sopek i do nitra národních parků.
  • Více jak desetimilionová indonéská metropole Jakarta je až srandovní svým chaosem, přeplněností a betonovou džunglí porostlou vegetací. Spousta výborných restaurací a vonících stánků vám rozšíří panorama chutí, které jste možná do té doby nepoznali, ale už se jich nebudete chtít vzdát.

Top destinace na dovolenou v Indonésii

Zájezdy do Indonésie

Fotky z našich cest po Indonésii

Zůstaňme v kontaktu

Získejte s předstihem informace o slevách a akcích, lístky na festivaly či slevu na trekové zboží!

  • maximálně 4 e-maily ročně
  • e-mail nikomu nepředáme
  • kdykoliv se můžete odhlásit
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.