Poznávací zájezdy do Sumatry

Sumatra by se dala nazvat Indonéskou Popelkou. Neprávem turisty opomíjená a přesto tak krásná. 

 

- přírodní bohatství - na okolních ostrůvcích si můžete nerušeně vyzkoušet život Robinsona Crusoe nebo chytit tu správnou vlnu se svým surfem; v národních parcích pozorovat ohrožené živočichy a zaposlouchat se do zvuků džungle; rozhlédnout se po světě z vrcholu vulkánu; svlažit se v největším sopečném jezeře světa

- památky - navštivte např. ostrov Samosir s památkami Bataků

- tradiční život domorodců - snili jste někdy o tom, jaké by to bylo být cestovatelem v dobách minulých a s úžasem hledět na dosud nepoznaný svět? Pak jsou pro vás nedaleké Mentavajské ostrovy správnou volbou. Místní obyvatelé vás zasvětí do tajů přírody i svého denního života a usínat budete v tradičním domě na rohoži za tajuplných zvuků okolního pralesa po večeři uvařené na ohni . A možná bude ráno ještě poetičtější než večer - probudíte se zpěvem gibonů pod moskytiérou zářící jemnými slunečními paprsky a s vůní chystané snídaně .

Zájezdy do Sumatry

Fotky z našich cest po Sumatře

Zůstaňme v kontaktu

Získejte s předstihem informace o slevách a akcích, lístky na festivaly či slevu na trekové zboží!

  • maximálně 4 e-maily ročně
  • e-mail nikomu nepředáme
  • kdykoliv se můžete odhlásit
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.