O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

Jsme specialisté na individuální cesty s našimi místními průvodci i klasické zájezdy s českými průvodci do následujících zemí:

Indie(Ladakh, Kašmír, Rajasthan, Goa, Himachal Pradesh, Kerala, Karnataka, atd.)

Irán, Nepál, Egypt, Mexiko, Gruzie...

Středoasijské republiky - Uzbekistán, Kyrgyzstán, Tádžikistán

Indie

Cestujte s námi do různých států Indie, např. Ladakh, Kašmír, Goa, Himachal Pradesh, Rajasthan, Kerala, Karnataka, Goa, West Bengal, atd.

Irán

Nebojte se zavítat do země, kterou všichni vnímáme jako nebezpečí planety. Budete překvapeni, kolik historických památek a kulturních zajímavostí zde můžete vidět.

Nepál

Nepál nejsou jen hory, vysokohorské túry, expedice, jsou to např. i nosorožci pasoucí se na stezce kousek od vás. I tohle jsou zážitky, které si můžete z Nepálu odvézt.

Peru a Bolívie

Peru a Bolívie jsou nabité přírodní energií i magií dávných civilizací. Můžeme se vydat do džungle Amazonie učit se moudrosti přírodních národů. Treky v Andách jsou jedny z nejkrásnějších na světě. Incké památky v kontrastu s koloniální architekturou, pouště, oceán...

Egypt

Egypt nabízí spoustu úžasných orientálních zážitků, dechberoucích památek, procházek i treků po skalnatých horách, výlety do pouště, skuteční potápění a v neposlední řadě i skoro sci-fi podmořský svět.

Gruzie

Přírodní i historický skvost a kolébka civilizace, nabízející úžasné hory, romantické vesničky, historická města, nezapomenutelné gastronomické zážitky i mořské radovánky...

Kolumbie

Jedna z nejrozmanitějších zemí světa, jak co do přírody, ekosystémů, tak i etnicky a kulturně. Pokud máte rádi různorodé zážitky na jednom místě, tato země je pro vás ta pravá.

Kazachstán

Turisty málo navštěvovaná země rozlehlých stepí a zajímavých moderních metropolí.

Kyrgyzstán

Kyrgyzstán je zemí až kýčovitě překrásných scenerií nabízející ty nejlepší možnosti pro trekking všeho druhu, od jednoduchých výletů, přechodů hor, ledovců až po výstupy na sedmitisícovky.

Tádžikistán

Tadžikistán je vzrušující ze spousty důvodů: dramatická hornatá krajina, příbuznost se sousedním Afghánistánem, zajímavé kultury, příjemní lidé, zajímavé odnože islámu, největší ledovec mimo pólarní oblasti atd.

Tibet

Tibet je starobylá a bohatá kultura i ekosystém, oboje se však potýkají s důsledky 60-ti let útlaku Čínou. Pokračující destrukce Tibetu se zastaví, až osud Tibetu bude zpět v rukou Tibeťanů.

Vyplňte tento krátký kontaktní formulář nebo vyberte z možností níže.

Uzbekistán

Nechte se unést dědictvím dávných říší na hedvábné stezce. Ráj pro milovníky historie muslimských památek a přátelských lidí.

Čína

Poznejte památky, přírodu, kulturu i současnou situaci této kontroverzní asijské velmoci.

Mexiko

Mexiko je velice zajímavé, protože nabízí jak úchvatnou přírodu, magická místa, zcela odlišnou kulturu, zajímavé lidi, tak i památky z dob Aztéků i španělské kolonizace.

Turkmenistán

Co víte o této zemi na Hedvábné stezce? Dlouhá léta byla pro cizince zapovězená, ale nyní pomaličku se otevírá světu.

Venezuela

Země bohatá na všechna turistická lákadla - karibské pláže a ostrovy, amazonské pralesy a divoké kmeny, impozantní hory, veselé festivaly, koloniální architekturu a v neposlední řadě lahodný rum, kakao a kávu...

Afrika

Navštivte s námi Afriku a podívejte se do států jako je např. Keňa, Tanzánie, Etiopie...

Vyplňte tento krátký kontaktní formulář nebo vyberte z možností níže.

Barma - Myanmar

Barma zdá se konečně nastoupila cestu ke změnám a postupnému otevření se světu. Nejvyší čas jí prozkoumat, ještě dříve, než turismus otiskne svůj škrpál komerce a ovlivní zdejší nedotčený život. Milí Barmánci a ostatní kmeny jdou velmi zajímaví a ušlechtilí lidé, které by byla škoda nenavštívit.

Vyplňte tento krátký kontaktní formulář nebo vyberte z možností níže.

Czech Republic

We can make your experience from the Czech Republic fantastic, authentic, extraordinary and unforgetable! Our friendly guides speak English, Spanish, French, Portuguese, Russian, Italian,...
Culture, nature, adventure, folklore...

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:



goodplaces.cz
Uzbekystán Uzbekystán TDZK TDZK TDZK Kyrgyzstán Kyrgyzstán Kyrgyzstán Kyrgyzstán Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa Egypt Egypt Iran Iran Mexiko Mexiko Mexiko Mexiko Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Iran Iran Nepal Nepal Nepal Nepal Egypt Egypt Himachal Himachal Himachal Tibet Kyrgyzstán TDZK TDZK Uzbekystán Uzbekystán Uzbekystán