O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

Pojeďte s námi do státu, jehož věčná hra barev a zážitky z putování pouští na velbloudech ve vás zanechají životní zkušenost. Rajasthan je ideální jak pro milovníky památek a  historie, tak i pro dobrodruhy nocující na písečných dunách.

O Rajasthanu

Největší indický stát, hlavní město Jaipur a převážně pouštní oblast. I takhle se dá popsat stát jménem Rajasthan. Nachází se zde mnoho měst s úžasnými památkami a zajímavými kulturami. Jestli je to právě to, co hledáte, začněte cetovat!

Okruh Rajasthanem

Nechcete poznat pouze jedno místo, ale například více měst najednou? Vše je možné!

Radžastán - zájezd

Chcete se vydat na zájezd, ale nejste si jisti svojí angličtinou? Vycestujte tedy na zájezd s námi a s česky mluvícím průvodcem.

Zlatý trojúhelník

Dillí - Taj Mahal - Džaipur, tři města nazývaná Zlaty trojúhleník. Během pár dní se vám povede seznámit se s kulturou a historií starobylé Indie.

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Rajastan Rajastan Rajastan Rajastan Rajastan Rajastan Rajastan Rajastan Rajastan Rajastan Rajastan Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa