O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

CESTOVÁNÍ PO INDII S GOOD PLACES

VAŠE BEZPEČNÉ INDIVIDUÁLNÍ CESTY PO INDII

V Indii jsme jako doma a Vy můžete být také. Specializujeme se především na sever Indie – Ladakh, Kašmír, Himachal Pradesh, dále Rajasthan, Goa, ale i státy jižní Indie, převážně Karnataka, Kerala, Tamil Nadu. Zařídímě Vám cestu i do jednotlivých měst v ostatních státech – Delhi, Amritsar, Rishikesh, Varanassi, Bodhgaya, Pune, Agra, Bangalore, Madras, Kalkata, atd. Zbytek Indie je možné navštívit s doprovodem po domluvě.

Taj Mahal

Organizace cesty do Indie s Good Places

Pokud jste se rozhodli jet do Indie, asi už máte nějakou představu, co byste tam chtěli vidět a dělat. V levém menu se můžete ještě inspirovat a získat představu o tom, co pro Vaši cestu můžeme udělat my a jak ji zpříjemnit a zjednodušit.

Neváhejte nás kontaktovat a zbytek probereme u nás v CK na Letné u šálku dobrého čaje...

Připravíme společně plán Vaší cesty, odsouhlasíme s partnerem v Indii cenu a seženeme Vám letenky za nejlepší možnou cenu na trhu. Pokud máte zájem pouze o letenky nebo vnitrostátní letenky, případně organizaci prvních několika dní v Indii, není problém.

Po příletu na letišti na Vás bude čekat v příletové hale Tenzin, náš tibetský kolega, a převeze Vás buďto rovnou na navazující spoj nebo do hotelu v centru Delhi nebo v poklidné tibetské kolonii.

Následovat bude cesta s místním průvodcem podle schématu, které jsme společně naplánovali.

Často Vás zajímá, zda je během cesty možné měnit program nebo data jeho jednotlivých částí.
Možné to je, ale je třeba dodržovat data přesunů s předem koupenými  jízdenkami a letenkami. Většinou i to lze za příplatek změnit. V případě treků je to o něco složitější, protože průvodci, koňáci a kuchaři si na Vás rezervovali svůj čas a byla jim zaplacena záloha. Je to jejich jediný příjem a přes sezónu musejí vydělávat.
Vše ale záleží na domluvě.

Pomahejte v Indii
goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Rajastan Rajastan Rajastan Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa