O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

Cestujte s námi do různých států Indie, např. Ladakh, Kašmír, Goa, Himachal Pradesh, Rajasthan, Kerala, Karnataka, Goa, West Bengal, atd.

Indie s Good Places

Díky našem dlouholetým zkušenostem a kontaktům v Indii Vám můžeme pomoci poznat tuto nádhernou zemi Vašim vlastním stylem.

Ladakh

Ladakh nabízí unikátní kulturu tibetského buddhismu, kontrasty skalnatých šestitisícovek a zelených údolíček a představuje tradiční život v zapadlých horských vesničkách. Pojeďte s námi do země pohodových Ladačanů.

Kašmír

Kašmír je stát s bohatou historií, který skrívá úctyhodné památky z dob Mughalů i ranného buddhismu. Můžete zde podnikat úžasné treky po Himalájích kolem ledovcových jezer nebo zavítat mezi horské kmeny.

Goa

Nekonečné pláže lemované palmami, poklidné přímořské vesničky i rušná místa s kluby přímo na pláži, tak to je Goa, místo, kde se určitě nudit nebudete!

Himachal Pradesh

Přijeďte nasát atmosféru starodávných chrámů, klášterů, vesniček a horských měst do země kmenových kultur. Nejednou budete odměněni krásnými pohledy na šestitisícovky, ledovce a jezera. Věřte, že na tento zážitek nikdy nezapomenete!

Rajasthan

Pojeďte s námi do státu, jehož věčná hra barev a zážitky z putování pouští na velbloudech ve vás zanechají životní zkušenost. Rajasthan je ideální jak pro milovníky památek a  historie, tak i pro dobrodruhy nocující na písečných dunách.

Kerala

Zažijte netradiční dovolenou romantickým putováním hausbótem po vodních kanálech, relaxací v ayurvédských lázních, toulkách po čajovníky a kořením porostlých horách a při poznávání nádherných chrámů.

Karnataka

Pojeďte s námi odkrýt závoj tajemství místního běžného života, lidských osudů a úžasné bohaté kultury, kterou se Karnataka může pochlubit.

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Rajastan Rajastan Rajastan Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa