O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

Přijeďte nasát atmosféru starodávných chrámů, klášterů, vesniček a horských měst do země kmenových kultur. Nejednou budete odměněni krásnými pohledy na šestitisícovky, ledovce a jezera. Věřte, že na tento zážitek nikdy nezapomenete!

O Himachal Pradesh

Himachal Pradesh se nachází v severní Indii a nabízí vyžití pro každého - trekking, rafting, staré chrámy, různé kultury a jejich náboženské festivaly nebo zde můžete pozorovat zajímavou faunu a flóru.

Hory v Himachal Pradesh

Rádi chodíte na treky a navštěvujete netradiční země? Pojeďte s námi do země klášterů, hor a zajímavých kultur - Himachal Pradeshe.

Trekking v Himačalu

Máte dobrodružnou povahu a rádi chodíte pěšky? Pak právě pro vás je tu trekkingový zájezd, na kterém poznáte jak údolí, tak horské vrcholky a tradiční vesnice.

Vyplňte tento krátký kontaktní formulář nebo vyberte z možností níže.

McLeodGanj - Dharamsala

Zavítejte do vesnice Dharamsala. Vesnice, která je centrem tibetského národa, který zde žije v exilu.

Meditace

Kurz meditace a zdravého pohledu na svět vás naučí, jak vnímat svět kolem nás tak, abychom neškodili sobě a tím ani svému okolí. Je to velmi dobrý způsob, jak se naučit duševnímu klidu až už jste začátečníci nebo pokročilí.

Údolí Spiti

Zúčastněte se treku nebo přejezdu na horských kolech do údolí Spiti. Věřte, že to bude jeden z vašich nejúžasnějších zážitků.

Na horských kolech Himačalem

Je-li pro vás trekking běžnou součástí vašeho života, zkuste projet Himachalem na kolech. Věřte, že to pro vás bude příjemným zpestřením a zajímavým zážitkem.

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Himachal Himachal Himachal Himachal Himachal Rajastan Rajastan Rajastan Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa