O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

Goa- fakultativní výlety

Vodopády- celodenní

Nejoblíbenější výlet, který v Goa můžete podniknout. Tento výlet Vás zavede k druhým největším vodopádům v Indii, které padají do osvěžujícího přírodního koupaliště. Na místním Ponda trhu si kupte banán, aby jste mohli nakrmit opice. Velmi pěkné je se zastavit v Bondla Wildlife Sanctuary (svatyně divočiny Bondla), kde potkáte slony, kteří Vás mohou dokonce i povozit.

Krokodýli a koření- celodenní

Tento výlet zahrnuje fascinující jízdu podél řeky Zuari, uvidíte exotické ptactvo, divočinu a zavezeme Vás skrz mangrovy na fotografický lov krokodýlů, do míst jejich přirozeného výskytu. Výborný a typicky Goanský oběd Vám bude naservírován u Lotosového jezírka v blízkosti 160 let staré plantáže s kořením. Vrcholem dne bude procházka po plantáži, kde Vám bude odhalena záhada místního koření a představeny jeho léčebné účinky.

Poznávání hlavního města- celodenní

Tento celodenní výlet Vás zavede do moderního a neustále se hemžícího města Panjim, kde si můžete nakoupit před tím, než se nalodíte a proplujete stojatými vodami, které vstupují do staré Goa. Oběd bude podáván na palubě lodi. Nezapomeňte navštívit kostely staré Goy, muzeum křesťanského umění a baziliku Bom Jesus, ve které jsou uloženy ostatky sv. Francise Xaviera a před odjezdem zpět do hotelu shlédněte chrámy Mangueshi a Shantadurga.

Slunce, pláž a nakupování- celodenní

Jízda lodí z Sinquerim do Anjuna. Během plavby na bleší trh v Anjuna uvidíte delfíny, jak dovádějí ve vodách Arabského moře. Původ tohoto blešího trhu sahá do dob Hippies, kdy zde lidé prodávali své osobní věci, před odjezdem ze země. Během let změnil svou podobu na velký trh pod širým nebem a je ideálním místem pro nákup suvenýrů, najdete zde produkty z celé země. Po smlouvání a vyměňování na trhu se přeplavíme na pláž Morjim, která je situována v rybářské vesničce, zde bude podáván oběd.

Dandeli- 1 noc a 2 dny

Jízda skrz Goa a dále do sousedního státu Karnataka, do divočiny Kali a Dobrodružného kempu. Zkuste život v přírodě, sjeďte si řeku v talířovitém Coraclu a ti nejodvážnější mohou vyzkoušet rafting na divoké řece (extra možnost). Tento výlet Vás vezme zpět do dob, kdy neexistovala modernizace.

Plovoucí palác- přes noc

Plavte se po řece Mandovi a prozkoumejte její zátoky. Poplavíte se krásnými místy až k ústí řeky a vychutnáte si nádherný západ slunce. Poté poplujete do zálivu a stojatých vod, kde loď přes noc zakotví. Při ohlédnutí zpátky, ucítíte jemný proud vody, která obtéká loď a pokocháte se zelení, která obklopuje řeku po obou březích. Dalšího dne ráno se poplavíte podél Národní rezervace ptactva v Chorao a budete míjet spící vesničky před odjezdem zpět k hotelu.

Devbagh- 1 noc, 2 dny

Jízda skrz malebné vesničky Goy a příjezd do Karnataka, motorový člun Vás odveze na překrásnou čistou pláž. Svůj čas zde můžete strávit objevováním rybářské vesničky, plaváním či relaxací v houpacích sítích. Zažijte nedotčenou přírodu.

Kniha džungle- přes noc

Tento výlet Vás zavede za zábavou i kulturou a představí Vám indickou faunu, flóru a kulturu. Dopřejte si odpočinek při masáži, józe nebo se svezte na obrovském slonovi (extra možnost). Procházka džunglí, ubytování v chatkách v divočině, odříznuti od civilizace jen v náručí matky přírody.

CENY NA VYŽÁDÁNÍ

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Goa Goa Goa Goa Rajastan Rajastan Rajastan Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa