Naše služby

Naše destinace známe jak své boty.

Do našich destinací připravujeme pro naše klienty individuální zájezdy, takže svoji drahocennou dovolenou stráví podle svých představ a navíc za cenu nižší nebo podobnou než u běžných skupinových zájezdů.

Individuální cesty na míru

Nelákají vás klasické hromadné zájezdy, ale ani cestování zcela osamoceně? Cestujte s našimi místními průvodci tam, kde vás to zajímá, kdy se vám to hodí a třeba jen ve dvou nebo s přáteli.
Cestujte individuálně - s kým chcete, kdy chcete a kam chcete! Připravíme vám individuální zájezd a po celou cestu s vámi bude náš místní průvodce. To celé za vynikající ceny již od 2 osob!

Zájezdy s českým průvodcem

Také se můžete přidat na zájezd k našim skupinkám. Pokud jste příznivcem skupinových zájezdů s českým průvodcem nebo nemáte zrovna s kým, vypisujeme i řadu skupinových zájezdů s českým průvodcem. 

O Good Places

GOOD PLACES s.r.o. je cestovní kancelář zaměřená cesty na míru s místními i českými průvodci. Jsme řádně pojištěni pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb u Generali a.s. 

Nabízíme jako jediná CK řešení pro semi-individuální cestovatele. Je to kompromis mezi klasickým hromadným zájezdem a cestováním zcela samostatně.

Pro příznivce klasických zájezdů pořádáme také zájezdy s dopředu stanoveným termínem a programem.

Odpovědný turismus - ekoturismus - autentické zážitky

Ve spolupráci s našimi partnerskými tour operatory, průvodci a místními přáteli v jednotlivých zemích jsme vytvořili systém, který Vám umožňuje cestovat bez českého průvodce. To má svoje výhody hlavně v tom, že můžete cestovat v malých skupinkách, v individuálně zvoleném termínu a na míru upraveném programu. Ušetříte také spoustu peněz za letenku a plat českého průvodce.

V dnešní době má většina lidí alespoň základní znalost nějakého světového jazyka, což ke komunikaci s našimi partnery plně postačí. Navíc dostanete tištěné materiály s informacemi o daných místech, takže Vám žádné informace neuniknou. Pro zájemce můžeme zajistit před odjezdem kvalitní kurzy v naší partnerské jazykové agentuře se slevou. 

Naším cílem je podpořit místní lidi a komunity citlivým přístupem k turismu. Ten má již dneska nevyhnutelný vliv na lokální kultury po celém světě, ale může přinést možnost obživy pro lidi z chudých oblastí a může jim navíc dát možnost pokračovat v tradičním životě v odlehlých oblastech. Dodržování a rozvíjení tohoto přístupu je naší hlavní filozofií a posláním.

Zůstaňme v kontaktu

Získejte s předstihem informace o slevách a akcích, lístky na festivaly či slevu na trekové zboží!

  • maximálně 4 e-maily ročně
  • e-mail nikomu nepředáme
  • kdykoliv se můžete odhlásit
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů