O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

KAŠMÍR - CESTA NA MÍRU

Minimální skupina již od 2 osob!

Podle následující tabulky si velice jednoduše sestavíte vlastní zájezd. Stačí vybrat jednotlivé části a sečíst cenu. Podrobnější popis a fotky viz náš web. Rádi Vám doporučíme místa podle Vašeho výběru, stačí se na nás obrátit. Naše práce je nám potěšením!

chci více informací - POSLAT DOTAZ

V tabulce najdete dva druhy cen, Normal a Light.

Light je levnější verze pro otrlé cestovatele, zahrnující doprovod místního anglicky mluvícího průvodce, dopravu místními busy nebo jeepy, levnější, ale dostačující ubytování, trekking pouze s průvodcem, bez doprovodu koní, kuchaře, jídla atd. Přesto je většinou možné za pomoci průvodce najmout koně přímo na místě na pomoc s batohy pro etapy, kde se hodně stoupá. Doprava na a z treků je místními busy s průvodcem nebo jeepem.

Normal je cena zahrnující lepší služby, dopravu vzduchem nebo najatými jeepy, trekking s jídlem s doprovodem kuchaře, koní, průvodce, lepší ubytování.

Delux na vyžádáni pro Vás rádi připravíme i tu nejkomfortnější variantu.

Tyto tarify se dají kombinovat.

Výsledná sečtená cena dle tabulky bude ještě potvrzena naší CK.

Popisy treků a klášterů naleznete v příslušných oddílech levého menu.

Cena nezahrnuje letenku Praha - Delhi, již od 10.500,- + popl., nutná je ale včasná rezervace. Info u nás v kanceláři.

A jak to celé začne?

  • Po příletu do Delhi Vás vyzvedne náš průvodce a odveze na vnitrostátní letiště. Po dvouhodinovém letu přistanete ve Srinagaru, hlavním městě Kašmíru. Tam už se na Vás těší vaši noví přátelé, David a jeho otec Rashid, kteří Vás vřele přivítají na letišti a odvezou na svůj hausbót.
  • Vstupujete do neuvěřitelného světa Srinagaru, který doslova plave na jezeře a po kterém se budete pohybovat na starobylé kanoi. Bulváry i křivolaké uličky, ale místo domů jsou tu staré dřevěné plovoucí domy. Spousta z nich jsou spíše luxusní paláce s vyřezávanou dřevěnou výzdobou, kašmírskými koberci a historickým nábytkem.
  • Budete se zde cítit jako na zámku i díky vzorným službám Vašich hostitelů. Pro Davida je skutečnou radostí o své hosty pečovat ve dne v noci a vycházet vstříc jejich přáním.
  • Pokud si vyberete jejich hausbót, je to jeden z mála, který má terasu na střeše. Je to ideální místo na válení a odpočinek, snídaně na ní jsou opravdovým zážitkem. Navíc odsud můžete nerušeně pozorovat okolní všední život na jezeře.

 

Součásti pro sestavení individuálního zájezdu

NORMAL

LIGHT

ZÁKLAD

normal:Transfer na vnitrostátní letiště, letenka Delhi-Srinagar-Delhi v optimální knihovací třídě s poplatky, ve Srinagaru transfer na hausbót, 2 noci ve Srinagaru na hausbótu, místní průvodce,

light: transfer letiště - hotel v Tibetské čtvrti v Delhi (1 noc), transfer na bus, jízdenka Delhi-Srinagar, cesta busem s průvodcem, ve Srinagaru transfer na hausbót, 2 noci ve Srinagaru na hausbótu, místní průvodce,stejná cesta zpět. Sleva, pokud nežádáte průvodce na cestu busem 700,-

5390,-

3 dny

4800,-

5 dní
SRINAGAR:Ve Srinagaru je hodně co dělat a vidět, můžete si zdarma půjčit kanoi u svého hausbótu a projíždět se po okolí, brzy ráno se s Davidem vydat na plovoucí vegetable market, návštěvy Mughalských zahrad, toulky městem, rozjímání na střeše hausbótu s vodní dýmkou, půjčovna kol za cca 30 Kč/den, atd. Za zmínku stojí i Ježíšův hrob....cena za noc při dvou osobách, dítě zdarma:Muzafar - standard

300


Noah Ark, Pride of India, Normandie - vyšší standard

500


Duke of Windsdor - delux ambassador

1200


Water trekking - projížďka shikkarou po Srinagaru (1den)

300


Shikkara je luxusní výletní lodice s polstrovaným lehátkem. Proplujete starým městem, přes lotosové pole až k hlavní městské mešitě Hazratbal, její návštěva, trh. Cestou zpět přes otevřenější část jezera, celkový pohled na město, ostrov se zahradou, luxusní historické vyřezávané hausbóty.


WATER TREKKING:Water trekking je Kašmírská specialitka, na luxusní prostorné shikkaře (polstrované lodici poháněné pádlujícím kapitánem) se necháte vozit po rozlehlých vodních plochách, řekách a jezerech. Jedinečný zážitek, s trekkingem však má pramálo společného...

Ceny zahrnují stravu, dopravu shikkarou s obsluhou, nezahrnuje vodu a toaletní papír.Manasbal Lake, Anchar lake, Shatipur…vč.jídla (2 noci/3 dny)

2200


3 dny Vás budou vozit na shikkaře, navštívíte unikátní vodní a ornitologické rezervace, vesnice s rybími trhy, noci ve stanech, možnost rybaření...+ Wullar lake, Golden Island, rybolov vč. jídla. (6 nocí / 7dní)

3500


Wullar lake je jedno z největších jezer v Asii, navštívíme muslimskou svatyni Baba Shukar, rybolov zdarma, na pstruhy je třeba permit za 250Kč/os.


HORSKÝ TREKKING:Kašmír nabízí spoustu možností trekkingu.Sonnamarg - Gangabal (5 nocí / 6 dní) min. 4 osoby

5000

3500

Nádherné horské scenérie, pastevecké vesničky a samoty, botanikův ráj, tzv. Švýcarsko Asie!, horské jezero, ledovceSonnamarg - Višansar (3 noci / 4 dny) min. 4 osoby

4000

3300

Podobné + vysokohorské jezero pod ledovcem, možnost rybaření za 500Kč/osobu/6 rybTrekking kolem Aru, PahalgamNabízíme možnost pobytu v horské vesničce, možnost jednodenních výletů do okolí, cena za noc 150Kč, transfer ze Šrinagaru a zpět 500 Kč. Možnosti a fotky se brzy objeví na webuV nabídce máme dalších cca 1-7 denních treků, ceny cca 900Kč/osobu/den za dopravu, koně, průvodce, kuchaře, jídlo. Při delších trasách cena vyjde levněji.


PŘESUN DO LADAKHU:Pokud chcete dále pokračovat do Ladakhu, připočtěte tuto cenu a v tabulce Ladakh vynechte základní cenu. Cena za osobu již od dvou-členné skupiny

1800,-

600,-

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Kashmir Kashmir Kashmir Kashmir Rajastan Rajastan Rajastan Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa