O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

Naše podpora vašeho rozletu na světových trzích

Možná jste již uvažovali o tom, jak se zařadit mezi evropské firmy, které profitují z ekonomického růstu některých asijských a jihoamerických zemí a získávají nové trhy pro své produkty a technologie.

Jsme cestovní kancelář specializující se mj. na Indii, Irán, Peru. Kolumbii, atd. kde máme dlouholeté zkušenosti s místním prostředím a celou řadu spolehlivých kontaktů. Rádi bychom náš potenciál v těchto oblastech využili i pro váš prospěch a rozvoj.

Co nabízíme:

  • zajištění prezentace Vaší firmy na předních veletrzích v regionu
  • zajištění veškerých cestovních služeb (letenky, transfery, hotely, průvodce...)
  • český asistent s VŠ vzděláním znalý místního prostředí, tlumočení do angličtiny, španělštiny, příp. místního jazyka (hindí, perštiny, japonštiny, arabštiny, ruštiny, portugalštiny, hebrejštiny...)
  • příprava propagačních materiálů v místním jazyce
  • asistence při hledání vhodných obchodních partnerů, odběratelů, příp. dodavatelů
  • vyřízení formalit pro import v cílové zemi, zajištění dopravy zboží
  • dodatečné asistenční služby na dálku
  • atd... Vaše přání jsou pro nás studnicí inspirace!

Indie

Za posledních 6 let se objem exportu z ČR do Indie zpětinásobil, což svědčí o obrovských možnostech trhu tohoto rychle se rozvíjejícího ekonomického giganta. Velkou výhodou českého průmyslu v Indii je jeho stále živoucí dobrá pověst a tradice, na kterou by byl hřích nenavázat s novou razancí a inovacemi.

Veletrhy, kde byste neměli chybět, vám sdělíme po udání vašeho oboru emailem.

Irán

Íránský trh má vzhledem k dobré reputaci českých firem značný potenciál a slibné perspektivy spolupráce, jakkoliv v současnosti české subjekty čelí politicky motivovaným restrikcím z obou stran. Díky embargu je obchod s Íránem velmi komplikovaný, což pro vás může být spíše výhodou – většinu firem to odradí, poptávka v civilní sféře tím roste a vy máte nyní možnost využít našeho know-how a možností pro vaše obchodní aktivity.

Další destinace

Zajišťujeme podporu i v dalších zemích, jako např. Peru, Kolumbie, Bolívie, Egypt, Mexiko, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Portugalsko, Gruzie, atd.
 

Nezaspěte vhodnou dobu k expanzi Vašeho podnikání..

volejte na 777 689 000.

Významné veletrhy a výstavy v Íránu

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Mexiko Mexiko Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Iran Nepal Nepal Nepal