O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

McLeodGanj

McLeodGanj je horní částí obce Dharamsala. Je domovem a centrem tibetského národa žijícího v exilu.

Pokračujte na odkaz Meditace Yoga, kde naleznete další informace o tomto místu, které je vhodné zejména pro seznámení nebo studium buddhismu, meditací, jogy, reiki apod.

 

Stojí za to navštívit jeden z četných festivalů, které se pořádají v areálu sídla jeho svátosti Dalai Lamy XIV.

Festival

McLeod je jedno z míst, kde se budete cítit dobře. Doporučujeme ho také pokud potřebujete získat odstup od všedních starostí, vyčistit si hlavu, získat nové nápady a třeba se i trochu věnovat duchovním praktikám. Pomůžeme s relokací i na delší období. Potkáte zde spoustu nových přátel z celého světa, služby jsou na dobré úrovni (vynikající jídlo, pekárny, knihkupectví, několik kin, ubytování, rychlý internet, butiky...), a to vše velmi levně.

TREKKING 

  • jedno až mnohadenní treky v okolí McLaod Ganj a horského městečka Manali.
  • treky za unikátními kulturami do Spiti, Malany atd.
  • z města Manali je trekking ideální k pokračování nebo i jen ke kratší návštěvě Ladakhu– 20-ti hodinový přejezd jeepem přes úžasné opuštěné hory a náhorní plošiny s fascinujícími scenériemi.
Přednáška o buddhismu v knihovně
goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Himachal Himachal Himachal Himachal Himachal Rajastan Rajastan Rajastan Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa