O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

Ladakh nabízí unikátní kulturu tibetského buddhismu, kontrasty skalnatých šestitisícovek a zelených údolíček a představuje tradiční život v zapadlých horských vesničkách. Pojeďte s námi do země pohodových Ladačanů.

O Ladakhu

Ladakh, přezdívaný Malý Tibet, se nachází na severu Indie u hranic s Tibetem a Pákistánem. Přežívá zde stále kultura, náboženství i jazyk, které jsou příbuzné tibetským, ale na rozdíl od Tibetu tento národ žije svobodně a ...

Cesty na míru do Ladakhu

Zorganizujeme vám na míru cestu do Ladakhu podle vašich přání. Treky různých obtížností, okruhy po budhistických klášterech i výlety jeepem.
Skvělé ceny již od dvou osob.

Vyplňte tento krátký kontaktní formulář, nebo vyberte z možností níže.

Zájezdy do Ladakhu na 2018

Chcete se přidat k nějaké naší skupince s českým průvodcem? Vybírejte zde.

Kláštery Ladakhu

K návštěvě zve bezpočet starobylých buddhistických klášterů, které skrývají prastaré malby a náboženské artefakty. Můžete se dát do řeči s přátelskými mnichy a trochu tak poznat jejich styl života a pohled na svět.

Trekking v Ladakhu

Nechte si vyrazit dech neuvěřitelným výhledem na horské velikány a podnikněte treky různých obtížností. Do zapadlých vesniček vysoko v horách, osamoceným budhistických klášterů nebo vystoupejte na vysokohorská sedla.

Podpořte stavbu školy

Kargyak je zapadlá vesnice v Himaláji v n.v. 4200 m. Jedno z posledních míst, kde přežívá původní tibetská kultura. Vesnice však nemá školu. Její děti musejí odejít do vzdálených internátů, anebo se nikdy nenaučí číst a psát.

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Ladakh Ladakh Ladakh Ladakh Rajastan Rajastan Rajastan Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa