O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

Goa

Goa je přezdívaná rivierou orientu. Bývalá portugalská kolonie na západním pobřeží indického subkontinentu se od zbytku země liší doposud jasně zřetelnými pozůstatky po portugalských kolonizátorech– křesťanství jako hlavní náboženství; architektura– kostely i některé domky téměř totožné s těmi, které známe z Portugalska; lidé zde mají portugalská jména, je patrná i lehce jiná mentalita.Ve většině oblastí, které v Goe nabízíme, platí zákaz stavby permanentních staveb (zděných) poblíž pláže, tudíž je prostředí zdejších písečných pláží velmi romantické. Goa je skvělé místo, kde potkáte lidi z celého světa, destinace se skvělými kluby a bary přímo na pláži, restauracemi se všemi druhy světových kuchyní a nabídkou vynikajících ryb, to vše za indické, tedy velmi nízké ceny.

Sezóna: listopad– květen= slunečné teplé počasí. V ostatních měsících monzuny. Zajišťujeme transfer z letiště, asistenční službu, ubytování v bungalovech, kokosových srubech, zděných domech, hotelích i ve 3-5* luxusních rekreačních resortech (viz.nabídka naší mateřské CK Eurofly Reisen).

Dále nabízíme velice zajímavé fakultativní výlety do různých safari a přírodních parků s naší partnerskou CK v Goe.

Pro individuální zábavu doporučujeme pronájem skútru (cca 100 Kč/den) nebo starých stylových motorek Royal Enfield a můžete si užít projížďku podél pobřeží.

Cola Beach poblíž Agondy, na opuštěných těchto plážích máme pro vás romantické sruby
Mapa Goy
goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Goa Goa Goa Goa Rajastan Rajastan Rajastan Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa