O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

Cestování s dětmi - poznávací zájezdy a kombinace s pobytovými na míru pro rodiny s dětmi

Vzhledem k tomu, že se specializujeme na individuální zájezdy na míru, běžně také navrhujeme a organizujeme cesty pro jednotlivé rodiny tak, aby bylo možné bez problémů cestovat i s dětmi.

Můžete mít vlastní auto s řidičem, který zastaví, kdy je potřeba, itinerář se dá během cestování v rámci možností upravit a celý plán cesty může být volnější než běžné poznávací zájezdy, aby si i malí cestovatelíci měli kdy oddychnout a čas hrát, například i s místními dítky.

Co se týče bezpečnosti a hygieny, není třeba se také příliš znepokojovat. Pochopitelně některé destinace nejsou vhodné pro lidi s úzkostlivou potřebou čistoty, nicméně můžeme zařídit lepší hotely a vozidla. Roustoucí zájem o individuálně organizované cesty pro rodiny dokazuje, že je to dobrá cesta, jak cestovat s dětmi.

S dětmi Vaše cestovatelská kariéra nekončí!

Zařaďte se mezi naše spokojené klienty, kteří s námi každoročně objevují spoustu zajímavých míst v Indii, Nepálu, Iránu, Mexiku, Tibetu, Uzbekistánu apod.

Informujte se na našich telefonech o možnostech cestování s dětmi v různých zemích a našich zkušenostech.

Good Places

Tel. +420 777 689 000, +420 222 98 22 44 / 245 008 208

Napište nám laskavě zde.

Poznejte nové kamarády

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Mexiko Mexiko Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Iran Nepal Nepal Nepal