O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow

Cestování pro zdravotně postižené

Fyzicky postižení - jednoduché cestování s Good Places

Specializujeme se na cesty na míru a na místě, kam cestujete, se dají jednoduše najmout další případní pomocníci, kteří pomohou s vozíkem, seženeme větší auto na cestování pro umístění vozíku, atd. Program a časový rozvrh cesty se dá jednoduše přizpůsobit speciálním požadavkům. Pokud je potřeba kvalifikovaný pečovatel, můžeme poskytnout i tyto služby.

Cestování s neslyšícím průvodcem!

V Indii máme svého průvodce pro neslyšící, který ovládá mezinárodní znakový systém a provádí cizince po své zemi. Můžete tak i bez znalosti angličtiny nebo místního jazyka cestovat s tímto velice sympatickým a komunikativním člověkem v bezpečí. Využijte toho, že neslyšící si rozumí i za hranicemi! Podobné možnosti nabízíme i pro Irán, Uzbekistán, Peru, Egypt, apod.

Podpora ze strany Good Places

Tyto cesty se snažíme dělat co nejlevnější s minimálním ziskem pro nás, abychom život lidí se těmito výzvami zpříjemnili a obohatili o nové zážitky, protože věříme, že cestování přináší poznání a radost na celý život.

Vyberte si z našich destinací a programů na našich stránkách.
Pro více informací nás prosím kontaktujte zde.

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Mexiko Mexiko Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Iran Nepal Nepal Nepal